Detajet e takimit në Paris, Rama nxjerr fotot gjatë bisedës me Macron

SHPËRNDAJE

Kryeministri Rama ka ndare per gjithe te interesuarit dhe ndjekesit e tij ne Facebook nje foto album me detaje nga takimi i djeshem me presidentin francez, Macron. Gjithcka qe nuk u pa ne kamera.

“Me fotoalbumin e takimit dje në Paris me Presidentin Macron, ju uroj një ditë të mbarë 🌹”- shkruan Rama.  

rama macron rama macron1 rama macron2 rama macron3 rama macron4 rama macron5 rama macron6 rama macron7 rama macron8 rama macron9 rama macron10 rama macron11jpg rama macron12

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakA do shkarkojë Rama ministrin Xhafaj? Ish-deputeti Peza, zbulon vendimin e kryeministrit
Artikulli tjetërA janë të kënaqur shqiptarët? Sondazhi i KE nxjerr të vërtetën e dhimbshme

S'KA KOMENTE

Comments are closed.