Dëshmia: Ish-vjehërri kërcenoi me vdekje Johnny Depp

| 14:16
SHPËRNDAJE

Babai i Amber Heard kërcënoi me jetë aktorin e njohur hollivudian Johhny Depp. Ai kërcënoi me vdekje aktorin në një telefonatë në vitin 2016, vit kur nisën edhe procedurat e divorcit të çiftit Heard-Depp.

Këto akuza dolën në dritë gjatë betejës gjyqësore mbi paditë 50 milionë dollarëshe që Depp ngriti ndaj ish-bashkëshortes për shpifje ndaj tij.

Amber akuzoi yllin hollivudian se e ka dhunuar gjatë gjithë kohës që ata ishin bashkë por këto akuza janë mohuar totalisht nga Johnny Depp.

‘The Blast’ siguroi një dokument të gjykatës në të cilin përshkruheshin bisedat e Amber me babain e saj të cilat ishin ‘armiqësore’ në momentin që ai kërkoi pagesën e riparimit të makinës së tyre.

Pas këtij momenti, thuhet se babai i saj insistoi që faturat të paguheshin nga Depp dhe e mori atë në telefon duke e kërcënuar se do ta qëllonte.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.