Derbi Tirana-Partizani me të ftuar specialë, ja lojtarët e “piketuar” nga skuadrat europiane

Oct 21, 2021 | 10:48
SHPËRNDAJE

Në sfidën mes Tiranës dhe Partizanit stadiumi do të jetë plot. Jo vetëm me tifozë, por edhe me menaxherë.

derbi-2019-air-albania

Nga bardheblutë nën vëzhgim do të jenë disa lojtarë, duke filluar nga Ismajlgeci, Najdovski dhe Hoxhallari.

Këta dy të fundit kanë rënë në sytë e menaxherëve të Ferencvaroshit që dy lojtarët i kanë ndjekur edhe në sfidën me Teutën. Nuk është çudi që në janar të ketë lëvizje nga ekipi bardheblu, ndërsa dihet që Tirana di të shesë lojtarë.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura