Deputeti poston kafen e parë pas aksidentit, flet për aleancën me Bashën

SHPËRNDAJE

Pas aksidentit të rëndë me makinë, deputeti Eduard Ndocaj, etiketuar edhe si kaubojsi, ka ndarë me miqtë e tij kafen e parë që ka pirë pasi ka marrë veten nga tronditja që pësoi.

ndocaj

Me nje shenim ne faqen e tij ne FB, Ndocaj kerkon te bejne nje pakt politik, duke specifikuar aleatet e Lulzim Bashes dhe duke numeruar tre emrat qe jane thjesht deputete te PD, por jo me aleatet e kryedemokratit.

Postimi i Ndocajt

Miq kjo eshte kafja e pare pas askidentit!
Paska nje shije fantastike sikur te mos kishe pi asnjehere.

Te bejme pak politik:
Aleatet e Lul Bashes mund te jemi:
1. Une
2. Vasili
3. Duka.

Nardi
Mehdiu
Dashi

Nuk jane me aleate te Bashes, por deputet te PD!

Te lidhura

 

Artikulli paraprakÇfarë po ndodh mes Ledrit dhe pornostares shqiptare? Ledri kapet “mat” (FOTO)
Artikulli tjetërShtyhet prezantimi i Alijevit, Kukësi nuk ka një përkthyes që di… anglisht

S'KA KOMENTE

Comments are closed.