Deputeti i PS baba për herë të trerë, vjen në jetë Tom

SHPËRNDAJE

Dita e djeshme ka qenë një ditë vërtet e veçantë për deputetin socialist, Ervin Bushati, i cili është bërë baba për herë të tretë.  Një vogëlush i shëndetshëm ka ardhur në jetë, të cilin ata e kanë quajtur Tom.

Në profilin e tij në Facebook, Bushati publikoi një foto me të dy fëmijëve të rritur, ndërsa në prehrin e vajzës së tij shfaqet edhe bebja e porsalindur.

Deputeti ka marrë shumë komente dhe urime nga miqtë e tij, duke i uruar të voglit jetë të gjatë dhe të shëndetshme. Edhe ne i bashkohemi urimeve të shumta! Jetë të gjatë Tom!

Te lidhura

 

Artikulli paraprakRihanna na prezanton të ëmën: Mami im duket një mrekulli
Artikulli tjetërDervishi: Kukësi nuk është pretendent. Partizani të mos kthejë më në drejtim “fantazmat”

S'KA KOMENTE

Comments are closed.