Denoncimi te Berisha: “Policia fsheh përdhunimin e një vajze nga djali i deputetit të PS-së”

SHPËRNDAJE

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë sot një denoncim në profilin e tij në Facebook, pasi shkruan se djali i deputetit të PS-së Rrahman Rrahja ka dhunuar një vajzë, ndërsa ngjarja është fshehur nga policia.

“Para 10 ditesh djali i deputetit te qytetit kruje z Rrahman Rraja ka dhunuar një vajzë me mbiemer Maloku nga fshati Zezë i njësisë administrative nikel. Vajza ka berë denoncim në Drejtorinë e Policisë Tiranë dhe i është deleguar për veprime policisë së rajonit F.Kruje”, shkruan ndër të tjera Berisha.

Berisha

Statusi i Berishës

Narkopolicia fsheh me urdhër të Edvinit, përdhunimin e një vajze nga djali i deputetit të narkopartisë. Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. Sb

“Para 10 ditesh djali i deputetit te qytetit kruje z Rrahman Rraja ka dhunuar një vajzë me mbiemer Maloku nga fshati Zezë i njësisë administrative nikel. Vajza ka berë denoncim në Drejtorinë e Policisë Tiranë dhe i është deleguar për veprime policisë së rajonit F.Kruje.

Policia F. Krujës ka thirrur vajzën dhe ka manipuluar denoncimin duke i berë akt pajtimi, por vajza ka shkuar në zyren e shcb Durres e ka ri bërë denoncim dhe çeshtja ka ardhur përsëri në policinë e F. Krujës. Në rajonin e policise F.Krujë punon vellaj i deputetit inspektor Bashkim Rraja.

Inspektori i krimeve dhe opgj janë nën presion e trysninë e deputetit Rrahman Rraja e të kry të bashkisë Artur Bushi dhe vëllait të deputetit Xhelal Rraja qe është drejtor i postës Krujë e ndërhyrjes së taulant balla kanë bërë të mundur mos ndalimin e djalit të deputetit dhe çeshtja ka shkuar në prokurinë e Krujes në heshtje. Vajza e familja e saj janë nën presion psikologjik e dhunë verbale”.

berisha

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.