Denoncimi i Berishës për kërcënimin e të rinjve, reagon deputetja e PD: Armët tona janë fjalët dhe zemrat demokrate

Dec 13, 2021 | 16:05
SHPËRNDAJE

Deputetja e Partisë Demokratike, Flutura Açka, ka reaguar pas denoncimit të Sali Berishës se njerëz të armatosur sipas tij kanë kërcënuar të rinjtë mbështetës të ish kryeministrit në ambientet e selisë blu.

Në një postim në rrjetet sociale, Açka shkruan:

“Armët tona janë fjalët dhe zemrat demokrate”.

Ndërkohë deputetja demokrate ka postuar një foto ku shfaqet me dy gishtat lart me koleget dhe kolegët deputetë.

“Me Inën, Flamurin dhe Orjolën”, shkruan Açka.

flutura acka per arme

© Panorama.al

Te lidhura