Demi Rose provokon sërish në Ibiza, realizon setin fotografik ku tregon format bombastike

SHPËRNDAJE

Falë formave të saj bombastike, modelja Demi Rose është bërë shumë e famshme në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka realizuar një set fotografik për “ISAWITFIRST.COM” dhe duket fantastike.

demi

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/demi-rose-provokon-serish-ne-ibiza-realizon-setin-fotografik-ku-tregon-format-bombastike/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.