Demi Lovato nxjerr në shitje shtëpinë luksoze ku mori mbidozën

SHPËRNDAJE

Këngëtarja e famshme Demi Lovato ka nxjerrë në shitje shtëpinë e saj në Hollivud për 9.5 milionë dollarë.

demi lovato1

Sipas mediave ndërkombëtare, këngëtarja e ka blerë këtë shtëpi në shtator të vitit 2016 me një çmim prej 8.3 milionë dollarë. Shtëpia që ka dalë në shitje është 515 metra katrorë dhe ka 5 tualete.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/demi-lovato-nxjerr-ne-shitje-shtepine-luksoze-ku-mori-mbidozen-foto/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.