Del video/ Momenti kur avioni me 71 persona rrëzohet dhe shpërthen në flakë

SHPËRNDAJE

Momentet e fundit te rrezimit te avionit Antonov An-148 në Rusi, ku 71 persona në bord humbën jetën jane filmuar nga nje kamera sigurie.

trupat

Mediat e huaja bejne me dije se momenti i fundit eshte kapur nga kamerat e një objekti prane vendit ku u rrezua avioni.

Ashtu si duket edhe nga pamjet, avioni nuk eshte i qarte, por duket ne largesi qe dicka bie ne toke dhe vetem pak caste me pas shperthen ne flake.

Mediat ruse bene me dije se avioni i ishte nenshtruar kontrollit teknik. Ende nuk ka detaje rreth shkakut, nderkohe qe vijojne hetimet.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakÇ'po ndodh me koalicionin e madh të Merkel, kancelares po i lëkundet karrigia?
Artikulli tjetërPas akuzave e kërcënimeve SHBA e Turqi dalin me një deklaratë, ja ç'thonë

S'KA KOMENTE

Comments are closed.