Dëbimi i diplomatit rus/ Genc Pollo: Qeveria e bën shembull bashkë me qytetarët. Kryetarja e komitetit anti-covid kapet në shkelje, por…

| 21:00
SHPËRNDAJE

Pas vendimit të qeverisë shqiptare për të dëbuar një diplomat rus nga vendi ynë për shkak se nuk zbatoi karantinën, ish-deputeti i Partisë Demokratike, Genc Pollo, thotë se qeveria ndjek standarde të dyfishta.

141094280_3925870644119359_5901037440106411971_n

Sipas tij, drejtuesja e komitetit anti Covid kapet në shkelje të rregullave dhe nuk i hyn gjemb në këmbë.

Reagimi i plotë:

Për shkelje të rregullave anti Covid gjobisin e ndalojnë qindra vetë; madje gjejnë edhe ndonjë diplomat për ta bërë shembull. Po kur qeveritares në krye të komitetit anti Covid edhe mbasi kapet në shkelje të rregullave nuk i hyn gjemb në këmbë!

#DopiomoraliRilindist

#25PrilNdryshim

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.