De Bryjne shpërndan një numër në “Instagram”, fansi i shkruan dhe merr përgjigje misterioze nga…NIKE

SHPËRNDAJE

Kevin De Bryjne ka shpërndarë një numër të çuditshëm në faqen e tij zyrtare në rrjetin social “Instagram”. Dukej si një numër që nuk qëndronte askush prapa tij, por një fans ka vendosur që ti shkruajë numrit dhe ajo që i ka çuditur të gjithë ka qenë përgjigja që ka marrë. “Mirë, Mirë, Mirë… ti më gjete mua. Shikoni filmin e ri të NIKE, dhe shiko nëse më gjen do se kush jam.”

NINTCHDBPICT000425728397

Në film paraqiteshin personazhet të cilët përhapnin thashetheme në lidhje me “fantazmën” që duhet të gjesh me komente si: “Kam dëgjuar se ai nuk ishte njëri”, dhe “Kam dëgjuar se kishte katër këmbë”.

NINTCHDBPICT000425884079

Krijesa në fillim del sikur ishte Kutinjo, por pastaj ai bashkohet me De Bryjnen. Ishte një numër i madh yjesh të përzierë së bashku duke përfshirë: Nejmarin, Pirlon, Ronaldinjon, Gatuzon dhe Malori Pag. Në një klip, Ronaldinho është i veshur me një kostum të verdhë të përshtatur dhe thotë: “Kam dëgjuar se jam unë” para se të tërheqë buzëqeshjen e tij të markës tregtare.

NINTCHDBPICT000425728393NINTCHDBPICT000425728344NINTCHDBPICT000425728401NINTCHDBPICT000425728375

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.