Dashuri me maska mbrëmë në pallatin e brigadave

SHPËRNDAJE

Mbrëmë, Pallati i Brigadave pati një pamje të pazakontë! “Ballo me Maska” organizuar për herë të parë me kaq impenjim nga Hemingëay Tirana, bëri bashkë të gjithë ata që donin të shijonin muzikën në një ballot ë vërtetë maskash.

“Një natë magjike mes Hemingway-anësh, në një vend përrallor dhe me artistë talentuozë, sjellim për Ju atmosferën e karnevaleve veneciane aq elegante dhe festive, sigurisht në menyrën tone.” – kanë lajmëruar organizatorët dhe ashtu ka qenë vërtetë!8584714747471417 5847477474858474114

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakPjesë e këngës së vjetshme, flet Margarita, mësuesja e parë: Si ishte Ermal Meta
Artikulli tjetër"97 vjeç dhe ende e fortë", surpriza që i bënë Nexhmije Hoxhës për ditëlindje (Fotot)

S'KA KOMENTE

Comments are closed.