Dafina Zeqiri poston fotot seksi, por askush nuk e vuri re këtë detaj

SHPËRNDAJE

Dafina Zaqiri është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, dhe një ndër më të komentuarat në mediat rozë.

dafi

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku mban kontakt të vazhdueshëm me fansat e saj duke i informuar për të gjitha aktivitet e saj.

Gjithashtu Dafina publikon edhe foto e video të ndryshme si nga jeta e saj personale ashtu edhe ajo private. Së fundmi ajo ka publikuar në “Instagram” disa foto seksi që kanë rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/dafina-zeqiri-poston-fotot-seksi-por-askush-nuk-e-vuri-re-kete-detaj/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.