Dafina Zeqiri kujton kohën kur Rita Ora shprehu dëshirën për të bashkëpunuar me të

| 14:24
SHPËRNDAJE

Dafina Zeqiri ka sjellë ndër vite shumë projekte muzikore të suksesshme, përfshirë edhe bashkëpunime me emra të njohur.

dafina zeqiri, rita ora (3)

Mirëpo, së fundmi, fansat e saj i kanë kujtuar momentin kur këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka thënë se do të bashkëpunonte me të.

dafina zeqiri, rita ora (5)

Disa vite më parë, Rita kishte bërë një postim në “Facebook”, ku shkruante:

Një fanse më pyeti nëse ka ndonjë artist shqiptar me të cilin do të bashkëpunoja. Po! Një artiste që do të dëshiroja është Dafina Zeqiri, apo duhet të them Dafy. E dua atë vajzë. Vetëm kur të vijë momenti i duhur”.

dafina zeqiri, rita ora (17)

Këtë postim, Dafina e ka publikuar në Instastory-n e saj, ku tregoi se dashuria për këtë bashkëpunim ka pasur që nga dita e parë.

dafina zeqiri, rita ora (4)

Këngëtarja së fundmi po shijon romancën me Dj Geek, me të cilin publikon herë pas here foto e video të ëmbla.

dafina zeqiri (2)

Dyshja u rikthye për herë të dytë bashkë pas disa kohësh, sepse Dafina më parë kishte zgjedhur të fokusohej tek karriera.

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.