Ç’po ndodh te Rruga e Arbërit, Rama nxjerr videon dhe ironizon: Meraklinjve të projekteve 3D …

SHPËRNDAJE

Kryeministri Rama ka publikuar sot nje video nga ecuria e punimeve ne kantierin e Rrugës së Arbërit. Sipas tij, puna ne kete kantier shume te rendesishem po ecen shume mire. Rama nuk ka kursyer pa ironizuar ata qe i ka cilesuar meraklinjve të projekteve 3D.

tunel

Mesazhi i Rames 

MIRËMËNGJES 😃 dhe me këtë videoinformacion nga kantieri i Rrugës së Arbërit, ku puna po ecën për bukuri si edhe duke u çuar një përshëndetje të posaçme, meraklinjve të projekteve 3D 😉 që thonë këto nuk bëhen kurrë, ju uroj të gjithëve një ditë të mbarë 🌹

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprak"Si u përpoq Sigurimi të rekrutonte babain për të spiunuar mikun e tij të ngushtë, Dhimitër Shuteriqin"
Artikulli tjetërPacolli reagoi për turistin kosovar që ishte fyer në Shqipëri, gazetari: Tek hoteli yt nuk ndizej as TV, nise nga vetja

S'KA KOMENTE

Comments are closed.