Covid hyn në shkollën 9-vjeçare në Bulqizë, infektohen drejtori dhe 5 mësues, por…

| 19:01
SHPËRNDAJE
 

Covid 19 ka hyrë në shkollën 9 vjeçare “Shefqet Tanci” në Bulqizë. Siç raporton Neës24 në këtë shkolla mësohet se kanë dalë pozitivë 5 mësues dhe drejtori i shkollës.

is_200421_covid_test_800x450-600x360-2Por pavarësisht kësaj situatë në këtë shkollë mësimi vazhdohet normalisht.

Sipas ministrisë së Shëndetësisë në qarkun e Dibrës deri tani janë pozitiv me Covid-19, 96 persona.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.