“Çmendet” vajza në Tiranë! Zhvishet në mes të rrugës dhe “dhuron” spektakël me lëvizje provokuese! Qytetari duart në kokë

Jan 14, 2022 | 21:50
SHPËRNDAJE

Veprimi i një vajze në Tiranë ka habitur qytetarët. Ajo ka dalë nga një dyqan në kryeqytet, dhe duke sfiduar temperaturat ka hequr rrobat.

vajza tirane zhveshje5

Ajo ka ulur pantallonat duke dalë të brendshme të zeza në mes të rrugës, ndërsa ka ngritur edhe bluzën duke zbuluar gjoksin.

vajza tirane zhveshje6

Më pas, vajza fillon të kërcejë në trotuar duke bërë lëvizje provokuese dhe duke mbajtur duart në pjesët intime.

vajza tirane zhveshje2

Ndërkohë qytetarë të pranishëm janë shokuar nga ajo çfarë i panë sytë, duke vendosur duart në kokë.

Pasi ka dhënë spektakël në rrugë, vajza ka veshur sërish rrobat.

vajza tirane zhveshje vajza tirane zhveshje1 vajza tirane zhveshje3

vajza tirane zhveshje4

© Panorama.al

Te lidhura