“Çmendet” 36-vjeçari në Shkodër, rreth gruan dhe braktis fëmijët

SHPËRNDAJE

Një 36 –vjeçar është proceduar nga prokuroria, pasi dyshohet se ai ka dhunuar gruan dhe më pas ka braktisur dhe fëmijët.

Sipas informacioneve që jep policia mësohet se shtetasi S.P, ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij shtetases 33 vjeçe E.P.

dhune

Njoftimi i policisë

Më datë 11.01.2018, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Gjirokastër dhe punohet për kapjen e shtetasit E.P, vjeç 33, pasi dyshohet se më datë 08.01.2018, ka ushtruar dhunë fizike e psikologjike ndaj bashkëshortes S.P, vjeç 36, si dhe është larguar nga banesa duke braktisur fëmijët. Nenet 130/a/4 e 124 të Kodit Penal.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakLexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”
Artikulli tjetërFoli për "vende të ndyra"/ Të gjithë kundër Trump, ja si 'mbrohet' presidenti i SHBA

S'KA KOMENTE

Comments are closed.