Çmenden fansat e Bleonës “Kush e shan Bleonën derri ja ** nonen”

Sep 26, 2015 | 15:06
SHPËRNDAJE

Fansat e Bleones
Siç duket Bleona ka përkrahësit e saj në lidhje më deklaratat e bujshme që ka bërë këto ditë për Arjan Çanin dhe Iva Tiçon duke i fyer publikisht.

Me një baner të madh në dorë dhe me bluza me shkrim disa të rinj kanë shkruar “Kush e shan Bleonen derri ja ** nonen”.

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

9 KOMENTET

Comments are closed.