“Cilën makinë të marr për xhiro?”, edhe fëmijët e pasur të Instagrami-it kanë probleme (FOTO)

SHPËRNDAJE

Për shumicën nga ne, një kafe e derdhur dhe një tost i djegur kanë potencialin që të prishin ditën tonë. Por “Fëmijët e pasur të Instagram”-it kanë “probleme” të tjera për të zgjidhur, nga mbushja e çantave me veshje firmato deri te makinat e tyre, për të zgjedhur se kë “Lamborghini” të marrin për një xhiro.

http://www.panorama.com.al/panoramaplus/cilen-makine-luksoze-te-marr-per-nje-xhiro-femijet-e-pasur-te-instagrami-it-zbulojne-problemet-e-tyre-foto/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.