Çifti filmohet duke bërë seks në publik, shokohen kalimtarët (pamjet +18)

| 22:23
SHPËRNDAJE

28673708-8345239-image-m-3_1590090399061

Një çift në Brooklyn të New York janë filmuar në momente intime duke shokuar kalimtarët.

Ata po kryenin marrëdhënie seksuale në një stacion metroje të qytetit.

Siç shkruan Daily Mail, personi që e filmoi skenën e turpshme tha se edhe pse çifti e kuptoi që po i shihnin, vijuan “punën” e tyre të pashqetësuar. Ajo qe nuk eshte e qarte eshte se ne cilen date eshte filmuar video.

Videoja qarkulloi me shpejtësi në internet të mërkurën. Djali dhe vajza thuhet se kishin shkelur urdhrin e distancimit social, pavarësisht se kishin veshur maska.

0d86148a-b8c5-4e74-aab8-b4721bdf2dba 518ceff1-105f-4086-a0b7-6ba75a74a789-1 5feb2c41-22cf-4c7a-b102-76126301a58d 94a86b8d-8e55-4781-bd90-bab313b6f312 99dcfa03-d363-4e6d-a646-4c5497bd96e0 5feb2c41-22cf-4c7a-b102-76126301a58d 94a86b8d-8e55-4781-bd90-bab313b6f312-1

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.