Chanel zbulon sekretin! Ky është detaji që i bën veshjet tuaja të duken luksoze

Dec 6, 2019 | 17:29
SHPËRNDAJE

Nëse doni të ndiqni modën dhe veshjet tuaja të duken luks dhe aspak të demode, kush më mirë se Chanel ja u thotë këtë. Sekreti në fakt qëndron tek detaji i perlave.

Këtë fillimisht ua kemi parë modeleve të Chanel, në të cilat perlat nuk mungonin asnjëherë si aksesor shtesë apo edhe në veshjet e tyre.

Pra sezoni i festave, është periudha e duhur për t’i përdorur më së miriperlat.

Vathët me perla shkojnë me çdo veshje ndërsa me varëset duhet të bëni pak kujdes pasi nuk shkojnë me gjithçka!

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.