“Çfarë Zotin je duke bërë?”, modelja shqiptare habit fansat me veprimin që bën në Bahamas (VIDEO)

SHPËRNDAJE

Modelja e njohur shqiptare Emina Çunmulaj është duke shijuar disa ditë pushime në Bahamas. Ajo është duke u relaksuar së bashku me vëllain e saj dhe dy vajzat.

eminaa

Emina është shumë aktive në rrjetet sociale ku poston vazhdimisht foto e video nga vendet luksoze që viziton, si dhe nga përditshmëria e saj.

Por një video e bërë së fundmi nga vëllai i modeles, ka tërhequr vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj.

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/cfare-zotin-je-duke-bere-modelja-shqiptare-habit-fansat-me-veprimin-qe-ben-ne-bahamas-video/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.