Çfarë u zbulua gjatë punimeve të gazsjellësit TAP, Rama nxjerr videon

SHPËRNDAJE

Kryeministri Rama ka bere publike sot pamje nga gërmimet arkeologjike që kryhen në gjurmët e gazsjellësit TAP.

Ne nje video postuar ne faqen e tij ne FB, si nje urim per kete mengjes, Rama shkruan se 100 arkeologë që po nxjerrin në dritë rrënjë të trashëgimisë tonë kulturore rreth 6000 vjet para Krishtit.

Mesazhi i Rames  

MIRËMËNGJES 😃dhe me këto pamje nga gërmimet arkeologjike që kryhen në gjurmët e gazsjellësit TAP ku janë angazhuar 100 arkeologë që po nxjerrin në dritë rrënjë të trashëgimisë tonë kulturore rreth 6000 vjet para Krishtit, ju uroj një ditë të mbarë 🌹

1

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.