Çfarë pritet të ndodhë me motin këtë javë? Sinoptikanët: Përveç diellit, do ketë…

| 9:36
SHPËRNDAJE

Për të gjithë ata që kanë planifikuar pushimet këtë javë, moti do të jetë favorizues.

mot-me-diell-dhe-vran-euml-sira_2_2_hd-780x439

Temperatura të larta dhe diell në të gjithë vendin.

Por reshjet do jenë të izoluara në verilindje dhe juglindje.

Njoftimi i Meteoalb:

Shqipëria: Kjo javë nis jo vetëm me diell por edhe temperatura të larta në të gjithë vendin, ndërsa reshjet do jenë të izoluara në verilindje dhe juglindje.

Kosova:Paraqitet me mot të kthjellët dhe vranësira të pakta.

Maqedonia e Veriut: VIJON në ndikimin e kthjellimeve deri në mesditë kur shfaqen vranësira kalimtare.

Te lidhura



Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.