Çfarë po ndodh në Rrugën e Arbrit? Rama nxjerr videon: Punimet …

SHPËRNDAJE

Kryeministri Rama e ka nisur diten sot duke ndare me ndjekesit e tij ne Facebook nje videoinformacion lidhur me ecurine e punimeve ne Rrugën e Arbërit.

“MIRËMËNGJES 😃 dhe me këtë videoinformacion nga kantieri i Rrugës së Arbërit, ku punimet vijojnë me cilësi e ritëm të lartë sipas planit, ju uroj një ditë të mbarë 😊”- shkruan Rama. 

tunel

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakSi renditet pasaporta shqiptare, ja në sa shtete mund të udhëtojmë pa vizë
Artikulli tjetër"Tregjet do rrënohen, të gjithë do të bëhen të varfër nëse ndaj meje...", paralajmërimi i fortë i Trump

S'KA KOMENTE

Comments are closed.