Çështja nuk është të duash, por të dish ta tregosh

SHPËRNDAJE

Në këtë pikë të jetës, ju sigurisht e dini se ndjenja e dashurisë për dikë nuk është e njëjtë me atë se si e tregoni. Ka nga ata që nuk posedojnë një strategji afektive, pa marrë parasysh se sa ata ndiejnë dashuri për ne, ata janë të paaftë ta provojnë atë ose, edhe më keq, ata e tregojnë shumë keq.

cift

Ndjenja e të mos ndierit të vlerësuar dhe të mos shohim shenja të dashuri në jetën tonë krijon zbrazëti dhe bezdi të madhe. Duket e pabesueshme, por ka shumë çifte që përfundojnë duke u larguar, jo sepse dashuria mungon, por për shkak se soset durimi.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/ceshtja-nuk-eshte-te-duash-por-te-dish-ta-tregosh/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprak"Lufta" me SHBA, Erdogan me mesazh të fortë: Garancia më e madhe e Turqisë është...
Artikulli tjetërEMRI/ Gabimi i madh i shqiptarit që kërkohej nga policia greke, e kapin në kufi me ...

S'KA KOMENTE

Comments are closed.