“Çdo sfidë vetëm na ka forcuar”- Petrit Vasili në 17-vjetorin e themelimit të LSI: Misioni vazhdon, më të motivuar se asnjëherë

Sep 6, 2021 | 11:59
SHPËRNDAJE

Në 17-vjetorin e themelimit të saj, Lëvizja Socialiste për Integrim vazhdon misionin e saj dhe nënkryetari Petrit Vasili thotë se janë “më të motivuar se asnjëherë”.

Vasili

Në një postim në rrjetet sociale, Vasili shkruan se sfidat “vetëm na kanë forcuar”.

Duke u uruar “ditëlindjen” e partisë, Petrit Vasili iu drejtohet anëtarëve të LSI duke i quajtur “burra dhe gra që nuk ulin kokën dhe duan pafund Shqipërinë”.

POSTIMI I PLOTE

17 VJET LSI !

ÇDO SFIDË VETEM NA KA FORCUAR.

TE RINJ E TE REJA, BURRA DHE GRA, QE NUK ULIN KOKEN DHE DUAN PA FUND SHQIPERINE, GEZUAR 6 SHTATORIN FESTEN E LSI!

MISIONI VAZHDON, ME TE MOTIVUAR SE ASNJEHERE!

© Panorama.al

Te lidhura