Panorama Plus

Panorama Plus

Për Liberta Spahiun, jeta është e bukur kur rrëfehet. Ndaj e vendosur përballë njerëzve të famshëm në studion e “Prive”, ajo bën pyetjet e...

Xhesika Ndoj, një ndër këngëtaret më të përfolura ditëve të fundit pas publikimit të një propozimi nga një deputet i Shqipërisë ku ai i...

Pas gati tri vitesh lidhje, balerini Klinton Zeqiraj deklaron ndarjen nga aktorja e humorit Renada Caci, e njohur si Luzja e “Portokallisë”. Klintoni, i...

Nuk i ka ecur mirë me atë punën e rrahjes së kolegut opozitar, Genc Strazimiri, por për të tjerat, Pjerin Ndreu bën mirë të...

Si biznesmen i ri që është, Fatjon Hysenbelliu ka gjithmonë një strategji për të qenë gjithmonë ambicioz edhe për femrën që duhet të ketë...

Kushdo që ndihet disi pesimist këto kohë dhe nuk sheh një dritë jeshile apo rrugëzgjidhje, ne ju japim një sugjerim: kaloni nga selia e...

Ajo ishte një nga personazhet më karizmatike që krijonte gjithmonë kuriozitet te publiku. U bë e njohur në edicionet e para të “Big Brother”...

Pikërisht tani që është në qendër të vëmendjes, ku rrjetet sociale dhe mediat ziejnë për partnerin e ri të saj, si ish-Mister Suedia 2000,...

Mimoza Hafizi, deputete socialiste e Shkodrës, doli pak ditë më parë në krah të Blushit dhe kundër Ramës. Por Olta Xhaç- ka, e cila...

Amerika ka qenë dhe vazhdon të jetë një nga ëndrrat e njerëzve që synojnë famën, por vështirësitë për ta arritur atë janë shumë të...

Sara Khan e njohur si Sadna te seriali indian “Bidai”, është aktore shumë e njohur në Indi. Në vitin 2007 zgjidhet Miss Madhya Pradesh...

Ardhja e tij në skenë jo vetëm që solli risi dhe freski në muzikën shqipe, por atij i ka sjellë edhe probleme me njerëzit...

Të rralla janë në botë ata personazhe që janë super të suksesshëm në dy profesione, duke pasur dy talente. E të tillë e mjaft...

Prej më shumë se një viti, Xhesika Ndoj po zë gjithnjë e më shumë kreun e mediave vizive, të shkruara dhe portaleve, herë me...

Një “showgirl” si ajo, që i afrohet artit nga të gjitha skajet e mundshme. E njohur për fillimet e saj si balerinë, Hueyda el...

Këngëtarja Xhesika Ndoji tregon në një intervistë për Panorama Online se ka marrë një ofertë nga një deputet i Partisë Demokratike për të kaluar...

‘’Vitet e kaluara ka qenë si një eksperiment të dal të këndoj, kurse këtë vit i kam hyrë seriozisht kësaj fushe. Prandaj sivjet unë...

Ka qëndruar për pak ditë në Prishtinë për punë dhe realizimin e një fotosesioni të ri. Po si i ka kaluar ditët atje? ‘’Kanë...

Vesa Luma do të sjellë në jetë një djalë. Këtë ajo e ka bërë me dije në një status të gjatë në rrjetet sociale, ku...

Këtë të enjte, një nga moderatoret e njohura të ekranit shqiptar në programet politike, Ilva Tare, organizoi një ceremoni me rastin e 5-vjetorit të...

Ai është një nga emrat më të dashur të muzikës shqiptare. Gati çdo këngë e tij është hit. Gjatë vitit të kaluar ka krijuar...

‘’Kur kam realizuar fotosesionin e parë për Imiak Khani, më kanë thënë se dukem si Jezusi. Ka gati 22 vite që e bëj këtë...

Argjend Malaj, mesfushori kosovar i Tiranës, mori vëmendjen e publikut këtë javë, pas një provokimi që i bëri prezantueses Marina Vjollca për të dashurin...

Është e bukur dhe me botë shpirtërore të veçantë. Einxhel Shkira, prezantuesja tërheqëse e “In TV”, me tipin e saj të hedhur dhe të...

Piktura e një shoqërie të trishtuar të viteve 1900 të Rusisë, vjen e njëkohshme me shoqërinë shqiptare të ditëve të sotme. Mesa duket, kjo...

Një event që mbahet çdo vit në Oldenburg të Gjermanisë ka mbledhur emra shumë të njohur të botës së showbiz-it dhe jo vetëm, fundjavën...

Erisa Xhixho, zv.ministrja e Integrimit, pret të bëhet nënë e një djali së shpejti, një lajm që e ka gëzuar shumë, një vit nga...

Ajo ka një karrierë të suksesshme në Luksemburg si modele. Ka përfaqësuar vendin atje në shumë evente të mëdha bukurie në botë, ndërsa tani...

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, është përfolur së fundi për ngjashmëri gjestesh publike me Presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama. Që nga...

Shqipëria për herë të parë në historinë e saj fiton një eveniment të rëndësishëm bukurie, dhe pikërisht në një vend të largët siç është...

E ka kthyer tashmë në trend personal ironinë e tij me personazhet e njohura që përfshihen në sherre publike, duke u bërë thirrje për...

Juliana Dodaj, e cila në “Big Brother 7” arriti të bënte përshtypje me tipin e saj të zhurmshëm, tashmë ka lënë Italinë për të...

Kënga “Bonbon”, e kënduar nga këngëtarja e re dhe e talentuar Era Istrefi, ka thyer rekord shikueshmërie, nëse shikojmë klikimet në YouTube. Deri tani ajo...

Rigels Rajku, i njohur me emrin e muzikës Noizy, e ka krahasuar jetën e tij me një film aksion me shumë aventura, me kulminacion...

Edhe pse kanë kaluar vitet, ajo mbetet një ikonë e muzikës dhe artit shqiptar. Vazhdon të bëjë këngë e projekte të bukura, ndërsa shqiptarët...

Pak kohë pasi Ermal Merdani ka nisur punën si PR pranë Bashkisë së Tiranës, po planifikon të nisë jetë të re në Angli me...

Ku është ajo nuk ka vend për indiferencë. Kështu ka ndodhur edhe mbrëmë gjatë spektaklit të radhës në TCH. Olta Gixhari ka ndezur skenën me...

“6 ditë pa Ermalin” do të rikthehet në ekran më 29 janar, me një të ftuar të rëndësishëm në këtë vend. Moderatori i këtij...

Këngëtarja e njohur nga Shkupi, Leonora Poloska, më në fund ka lëshuar pe dhe ka bërë publike lidhjen e saj të dashurisë. I përzgjedhuri i...

Pas artistit Meda, i cili shfaqet edhe duke kënduar, por edhe duke aktruar në rolin e vërtetë me vajzën e tij në një reklamë...

Soni Malaj fillimisht la Spanjën për t’u vendosur për të jetuar në Itali me atë që tashmë quhet ish-bashkëshorti i saj, Mirko. E më pas...

Ai që ne e njohim si “Ezel”, më në fund ka vendosur që të hedhë një hap më tej me dashurinë e tij, ndërsa...

‘’A do si kjo’’ si video besoj se është mbyllja më e mirë për vitin që lamë pas, duke qenë se secili vit për...

‘’Vit i bukur shumë, vit shumë domethënës në karrierën time, me emocione, të mbushura plot me kujtime që do të mbesin gjatë, shumë frymëzues...

Linda, vajza e vetme e Vera Grabockës dhe Timo Fllokos jeton jashtë, dhe kjo është arsyeja pse nuk është prezente në produksionet e nënës...

E ka strategjinë e saj tashmë, që pas publikimit të një klipi të ri të qëndrojë larg ekranit, teksa punon për këngën e radhës...

I ka ndodhur të bëjë rolin e gruas dhe dashnores njëkohësisht në “Grand Hotel”, duke sjellë në ekran pa asnjë kompleks fenomenin e përhapur...

Vesel Kurtishaj mund të konsiderohet djali me fat i 2015-s, pasi fitoi dy çmime brenda një viti me qëndrimin e tij në Tiranë. Në spektaklin...

‘’Mezi e pres Eminan e vogël. Pasi ajo të vijë në jetë, bashkëshorti im do ta ketë primare atë e unë do duhet të...

Moderatorja e “Jo vetëm modë”, Floriana Garo, na zbulon preferencat e saj për ushqimet, mes të cilave janë ëmbëlsirat. Më së miri këtë fakt e...

Eliona Pitarka e pëson si Elvana Gjata. Asaj i kanë vjedhur telefonin dhe ndërkohë i kanë ndërhyrë në përmbajtjen e tij, duke ia përdorur...

Ish-velina e “Fiks Fare” dhe moderatorja e emisionit sportiv “Fans Zone”, Viola Spiro, e cila u bë pjesë e “Dance with me”, u përfshi...

Mjeku i "fiksuar" me Bleonën, ka folur për “Panorama” lidhur me atë që ka ndjerë gjatë bisedës telefonike me kenëgaren, me të cilën donte...

Ka filluar një vit të furishëm moderatorja e “Studio e Hapur” në “News 24”, Eni Vasili. E njohur për eksperiencën e saj, si dhe...

Mjeku 64-vjeçar nga Burreli, i cili shkaktoi zhurmë me propozimin për martesë që i bëri Bleona Qeretit, më në fund ka mundur të bisedojë...

Moderatorja e njohur e “Top Channel”, Albana Osmani, e cila tashmë është pjesë e stafit të programit investigativ “Fiks Fare”, është kthyer nga një...

Kënaqësinë e marrjes së telefonatës së urimit nga Bleona, mjeku Dalip Gjoka nuk e ka mbajtur dot për vete. Fillimisht ai e ka mbajtur sekret këtë...

Miss-i i “Big Brother”, Xhensila Pere, jo vetëm që ka hedhur pas krahëve lidhjen me Fatjon Hysenbelliun, por ka dy muaj që ka nisur...

Paraqitja e saj para publikut pas njëfarë kohe mungesë, u bë me rastin e festave të fundviti. Diva e popmuzikës është prezantuar me dy koncerte,...

Një muaj pasi dy kantautorët, Flori Mumajesi dhe Ernest Duka (Stine), u bënë objekt lajmesh për përplasjen fizike në Pallatin e Kongreseve në përfundim...

Ajo ka nisur një karrierë si modele në Azi. Ka firmosur kontratë me kompaninë “Valentino” dhe reklamon produktet e tyre. Në një intervistë për “Panorama...

I lindur në Skrapar, por ka pak kohë që është shpërngulur për të jetuar në Turqi bashkë me familjen e tij. Shtatlartë, i bukur...

Pas suksesit për shumë vite me programin “Njerëz të humbur” dhe një pauze, Aida Shtino u rikthye me formatin spektakolar “Për ju” në “Ora...

Pas pesë javësh që transmetohet çdo të shtunë në prime time në “Top Channel”, formati i ri “Në 1 javë”, që riktheu në ekran...

Vesel Kurtishaj do të mbahet mend si djali me fat, që fitoi dy çmime brenda një viti. Pasi u shpall fitues i “Big Brother”,...

Ka tre muaj e gjysmë që po përgatitet për rolin e një femre të jashtëzakonshme, si rusja Natasha te kryevepra botërore e Anton Çehovit,...

Modeli i njohur prej mbi 20 vitesh, që jeton në Australinë e largët, Afrim Alia, është kthyer për festa në Shqipëri për të kaluar...

Rozana Radi ka shfaqur anën e saj spektakolare në post-finalen e spektaklit “Dance with me”, ku ishte ftuar së bashku me Sabri Fejzullahin, si...

Ka shkaktuar shumë zhurmë dy javë më parë në faqet e shtypit rozë, deklarata e Alba Çobajt pas katër muajsh ndarjeje, duke pohuar se...

Vetëm dy muaj pasi Rovena Dilo nisi procedurat e divorcit në Gjykatë me ish-futbollistin Florian Riza, këngëtarja është parë shpesh të shoqërohet darkave apo...

Delinda Zhupa është aktorja simpatike e spektaklit “Portokalli”, që qëlloi menjëherë në shenjë me personazhin tipik, Miss Dhoqina Shtrëmbari, por së fundi edhe me...

Këngëtarja Samanta Karavella është shumë aktive në rrjetet sociale, sidomos në Instagram, me fotot e saj. Por duket se fansat kanë një mendim të...

Kantautori dhe këngëtari Stine e ka nisur këtë vit me një mendje të kthjellët dhe me një sqarim për incidentin e ndodhur mes tij...
video

Deputetja e re e PS, Esmeralda Shkjau e ftuar ne Opinion ka rezervuar edhe nje bisede te ngrohte me Leonard Solisin, ish-ministrin e Shendetesise....

Pak kohë pas fitores së kupës në “Dancin With The Stras” nga Dorina Mema, duket se kanë nisur polemikat. Dorina ka shkruar një status në...

Prezantuesja Luana Vjollca shpesh është berë pjesë e sulmeve për operacione plastike. Ajo është përfolur shpesh se ka fryrë buzët pasi janë publikuar foto të...

U folë se futbollisti Bekim Balaj ishte në një lidhje me prezantuesen dhe modelen Elita Rudi. Ata ende nuk e kanë konfirmuar këtë lajm, por...

Filmat erotik janë ndër prodhimet më të shitura në treg. Por a e dinit që disa nga aktoret e filmave porno janë shqiptare?! Breanne Benson, Alby...

Duket se shumë prej VIP-ave shqiptarë kanë zgjedhur që t'i largohen temperaturave të ulëta dhe shiut të këtij Janari duke shijuar rrezet e diellit...

Syzana Tahirsylaj dikur ishte këngëtare shumë e njohur, ndër më të njohurat në vend. Nuk njihej dhe pëlqehej vetëm për këngët, por edhe pamjen...

Në aftër party-n e spektaklit të kërcimit "Dance with me", konkurrentët i kanë harruar partnerët e tyre në garë, duke u përfshirë në atmosferën...

Ai është një nga reperat më të mirë të momentit, më i kërkuari dhe shumë i klikuar në projekte. Arian Agushi, apo Gold Ag siç...

Viti 2015 ka qenë një vit shumë i suksesshëm për ish-Missin Armina Mevlani, pasi përveç biznesit të saj me veshje, menaxhimit të blogut të...

"Vrima" është libri poetik i Rita Petros, që ajo i cilëson vargje të guximshme që zbërthejnë erosin. Po këto vargje janë kthyer në një...

I njohur si Zogu i Tiranës, gazetari i "Aldo Morning show" e ka mbyllur vitin 2015 me një set fotosh festive, duke pozuar së...

Në fillim e ruajtën lidhjen të fshehtë deri sa të bindeshin se marrëdhënia e tyre po shkonte në shinat e duhura, më pas vazhduan...

Këngëtarja e njohur Rezarta Shkurta ishte ajo që ka kuriozuar më shumë të pranishmit në eventin e prezantimit të koleksionit të veshjeve "Attitude", të...

Grida Duma, ish-z.ministrja simpatike e Integrimit dhe një nga femrat më simpatike të Partisë Demokratike, është fotografuar në shoqërinë e bashkëshortit, në një nga...

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, zgjodhi qytetin e Korçës për të festuar dhe uruar të gjithë shqiptarët për festën e Krishtlindjes. Basha ka dhënë...

Deklarata e Alba Çobajt në ekran se ishte ajo që e ka lënë Diedon Musën, ka ngacmuar sedrën e stomatologut nga Mitrovica. Duke e...

Lajmi për ndarjen e Floriana Garos nga Tedi Ngjela, bëri bujë mediatike. Kjo, jo vetëm për faktin se ajo është bukuroshe dhe ai miliarder,...

Disa ditë pas përfundimit të “Këngës Magjike”, Stefi Prifti reagoi kundër kolegëve, të cilët sipas tij nuk kishin vlerësuar me pikë vëllain e tij...

Eva Murati, një nga moderatoret e sezonit të kaluar të programit "Antilope" në "Agon Channel", tashmë mungon në ekran, por jo në eventet e...

Portalet kanë shpërthyer në lajme duke denoncuar një tjetër skandal në “Këngën Magjike” pas sherrit të Flori Mumajesit me Nesti Dukën (Stinen). Bashkë me...

Ka vite që mes tyre ishte përfolur se ekziston një "luftë e ftohtë", por që këtë vit paska marrë fund. Dy këngëtaret, Genta Ismajli...

Këto foto të dikurshme të vipave të cilët kanë bërë çdo gjë që të zbukurohen, janë paksa të ‘dhimbshme’ kur pamjet bëhen publike. Një foto...

Ka hedhur pas krahëve lidhjen me Fatjon Hysenbelliun dhe po nis një jetë të re në Itali. Pas “Big Brother 8”, fati po i ndrin...

Aktori i njohur çudit me fizikun e transformuar në skenë dhe tregon sekretin e dobësimit me 25 kilogramë më pak. Gara e kërcimit në...

Modelja e njohur kosovare, Vildane Zeneli, e cila është një nga femrat më të nxehta shqiptare, duket se vitin 2015 do ta mbyllë vetëm...

Anxhela Martini ka qenë në qendër të rrjeteve sociale për shkak të një fotoje të saj qesharake.Modelja e cila kishte veshur një bluzë me...

Opinion

AGRON GJEKMARKAJ

LEONIDHA MËRTIRI