Restorant Prestige  
Teka
Panorama Sport

Panorama Plus

Panorama Plus

Janë këngëtarët që i kanë kënduar shpeshherë, madje kanë në repertorin e tyre të paktën një ose më shumë këngë patriotike, të cilat i...

Showman-i i njohur Ardit Gjebrea ka ndarë me fansat e tij lajmin se këtë edicion të “Këngës Magjike”, partnerja që do ta shoqërojë në...

Shkrimtari nga Kosova, Albatros Rexhaj, është një nga konkurrentët e spektaklit “Dancing with the stars” që garojnë për kupën. E përveç zhdërvjelltësisë në lëvizje,...

Ndarja apo ftohja artistike me Sinan Hoxhën, duket se i ka sjellë shumë telashe në karrierë Seldit. Ky i fundit nuk po përjeton suksesin...

Edhe pse mundohet të duket ndryshe nëpër koncerte, ku nxjerr çdo gjë edhe për shkak të frikës nga fotot që do të qarkullojnë, Enca...

Fillimet e karrierës i ka pasur jo shkallë-shkallë, por bombastike. Këngëtarja e re, e cila tashmë ka nisur një karrierë të vrullshme në muzikë,...

Balerini dhe fotomodeli Klinton Zeqiraj, i cili këto dy vite është komentuar në mediat rozë për lidhjen me aktoren e humorit Renada Caci, e...

Nuk është prej atyre emrave që realizon gjithmonë projekte të reja muzikore, por së fundi theu rekord me katër projekte të tilla. Orinda Huta...

E kush do ta besonte se ata të dy mund të bëhen bashkë përsëri? Sigurisht që jo. Pasi Ervini si tip aventurier që është,...

Pas “Big Brother 8”, fati po i ndrin ish-finalistes së kësaj loje, për sa i përket i përket ambicies për të bërë karrierë në...

Në fillim të tetorit ishte moderatorja kryesore, Sonila Meço, ajo që dha lajmin e mbylljes së televizionit “Agon Channel”, me anë të një statusi...

Duket se edhe këtyre të dyve nuk u shkon mbarë. Edhe pse kanë vite që janë bashkë dhe këndojnë si grup, ata asnjëherë nuk...

Performancat e saj janë nga më të ndryshmet, madje në koncerte ku jep mjaft spektakël, të pranishmit kanë edhe çfarë të shohin. Një femër...

Faza e parë e garës së festivalit “Kënga Magjike” është drejt fundit, pasi është prezantuar numri më i madh i këngëve pjesëmarrëse. Mes emrave...

Një nga koordinatoret në selinë e Partisë Demokratike, Laura Vorpsi, është parë duke vizituar Panairin e Librit, i cili u mbyll pak ditë më...

Alba Çobaj ishte një nga vajzat më simpatike të “Big Brother 8”. Madje, për shumë prej ndjekësve të këtij spektakli mendohej se do ta...
 

Opinion

Vangjel Dule

Uran Butka

PREÇ ZOGAJ

SHEFQET DELIALLISI