Cardi B del në rrugë e mbuluar nga koka por e zhveshur në trup, lë pak vend për imagjinatën

| 17:01
SHPËRNDAJE
 

Cardi B gjithmonë di sesi të tërheqë vëmendjen me veshjen e saj.

Dhe pikërisht këtë gjë bëri ndërsa u shfaq në Paris Fashion Week 2020 të enjten, ku u prezantua koleksioni i Laundered Works Corp dizajnuar nga bashkëshorti i saj Offset.

Ajo u sigurua që të gjithë të kthenin kokën drejt saj ndërsa mbante kokën të mbuluar me maskë dhe pjesën tjetër të trupit pothuajse të zbuluar.

27-vjeçarja nuk la vend për imagjinatën me veshjen transparente që nxirrnin në pah të brendshmet e saj të zeza.

Padyshim që zgjedhja e saj e çuditshme goditi edhe këtë herë pasi Cardi dukej shumë seksi me veshjen e saj.

    

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.