Cana e Lenjani s’ndalen, Rashica vendimtar

| 10:37
SHPËRNDAJE

Ai mungonte prej tri javësh dhe Viteshe nuk dinte të fitonte. Milot Rashica u rikthye në formacionin titullar pas dëmtimit dhe skuadra e tij triumfon 3-0 përballë Herenvenit.

cana lorik

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.