Bushati në pak kohë takon për herë të dytë homologun Kotzias, për çfarë kanë diskutuar

SHPËRNDAJE

Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme Ditmir Bushati është takuar gjatë vizitës në Bruksel edhe me homologun e tij grek Nikos Kotzias.

24883015_1670466323004620_691719151_o

Pas takimit në Kretë, Bushati zbulon edhe bisedën e rëndësishme me Ministrin e Jashtëm të Greqisë përmes një postimi në “Twitter”.

“Është gjithmonë kënaqësi të takohem dhe të diskutoj me mikun dhe kolegun Nikos Kotzias çështje të një rëndësie të përbashkët”, shkruan Bushati.

Bushati twitter

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakU kap duke pirë kafe, zbardhet ngjarja: Si tentoi të vriste 2 vëllezër në loto i riu (video)
Artikulli tjetërLiliana Hoxha zbardh prapaskenat: Kush do e merrte pushtetin pas Enverit, përfitues edhe djali i Ramizit

S'KA KOMENTE

Comments are closed.