Bushati në pak kohë takon për herë të dytë homologun Kotzias, për çfarë kanë diskutuar

SHPËRNDAJE

Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme Ditmir Bushati është takuar gjatë vizitës në Bruksel edhe me homologun e tij grek Nikos Kotzias.

24883015_1670466323004620_691719151_o

Pas takimit në Kretë, Bushati zbulon edhe bisedën e rëndësishme me Ministrin e Jashtëm të Greqisë përmes një postimi në “Twitter”.

“Është gjithmonë kënaqësi të takohem dhe të diskutoj me mikun dhe kolegun Nikos Kotzias çështje të një rëndësie të përbashkët”, shkruan Bushati.

Bushati twitter

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.