Burri me dy të dashura: Marrëdhënia jonë nuk ka rregulla, na pëlqen të bëjmë s*ks edhe me femra të tjera

SHPËRNDAJE

“Marrëdhënia jonë nuk ka rregulla”, kështu është shprehur një “treshe” nga Kalifornia e cila ka zbuluar se përveçse shijojnë seksin mes tyre, iu pëlqen të provojnë edhe me gra të tjera.

 

4445516-6192643-image-a-1_1537521251848

31-vjeçari Jimmy Silva, 29-vjeçarja Chacha Va Voom dhe Summer Pelltier 25 vjeçe, janë bashkë që në vitin 2012 dhe kanë në plan që të martohen e të kenë fëmijë.

Që në momentin që janë takuar, ata janë bërë të pandashëm dhe tani janë shumë të dashuruar. Ata gjithashtu vendosën që të jenë një çift i hapur, që do të thotë që të tre të kenë mundësinë për njohje të reja, për aq kohë sa janë të sinqertë me njëri-tjetrin.

4445522-6192643-image-a-4_1537521579201Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/burri-me-dy-te-dashura-marredhenia-jone-nuk-ka-rregulla-na-pelqen-te-bejme-sks-edhe-me-femra-te-tjera/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.