Burri “kujtohet” pas 10 muajsh: Më ka ikur nusja, mori me vete edhe…

SHPËRNDAJE

Një burrë në Kukës ka kallëzuar në Komisariatin e Policisë më datë 04.08.2017, se bashkëshortja e tij shtetasja L.Z., ka dhjetë muaj që është larguar së bashku me vajzën e tij shtetasen F.B., jashtë territorit të Shqipërisë pa dëshirën e tij, dhe nuk ka dijeni për vendndodhjen e tyre.

Policia ben me dije se u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Kukës, për shtetasen L.Z., 40 vjeçe, pasi ka bërë kallzim shtetasi F.B., 45 vjeç, banues në Kukës.

Te lidhura

 

Artikulli paraprakLojë me hipokrizinë: Poshtë Skënderbeu, rroftë Skënderbeu!
Artikulli tjetërPriste bileta avioni dhe s'paguante prej 1 viti, tani e kërkon Policia, por...

S'KA KOMENTE

Comments are closed.