Burri denoncon me emra te Berisha: Policët më rrahin mua, gruan monstër ma përdorin si prostitutë

SHPËRNDAJE

Ish-kryeministri Sali Berisha ka ndare me ndjekesit e tij ne FB, shqetesimin e madh te nje qytetari invalid nga Peqini. Ai i ankohet se eshte me urdher mbrojtje per shkak te gruas, por kur shkon ne polici, efektivet e rrahin, nderkohe qe gruan ia perdorin si prostitute.

berisha

Mesazhi i Berishes

Invalidi akuza te renda per narko apo Xhafo policine!

Lexoni mesazhin e invalidit dixhital! sb

“Psh zoti sali jam nje denancus nga peqini quhem arif gjoni shkoj ne polici per gruan moster ato me godasin mua si invalit kurse mostren e perdorin prositut policat ermir lundraxhìu rexhep hyra bukurosh teqa gezim dudia etjer etjer dhe gjykata elbasanit me shtyn gjygjin per vendimin jam dhe me urdher mbrojtur jam 2 urdha mbrojtes prandaj te jam drejuar ty zoti sali me respekt arif gjoni peqin”

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.