Bujar Nishani u nda nga jeta/ Petrit Vasili: Maturia, vlera themelore e tij që do të kujtohet gjatë

May 28, 2022 | 15:32
SHPËRNDAJE

vasili nishaniNënkryetari i LSI-së, Petrit Vasilit ka shprehur ngushëllimet për ndarjen nga jeta të ish-Presidentit Bujar Nishani.

Me anë të një postimi në Facebook, Vasili kujton dy vlerat themelore të Nishanit, që sipas tij nuk do t’i harrohen kurrë, maturinë dhe principalitetin.

“U prehtë ne paqe Presidenti Bujar Nishani!

Ngushëllime familjes, te afërmve dhe miqve te tij.

Maturia dhe principaliteti i tij vlera themelore, qe do te kujtohen gjate”, shkruan Vasili.

© Panorama.al

Te lidhura