Brooklyn Beckham dhe e fejuara e tij pozojnë lakuriq para pasqyrës, çifti mbulon pjesët intime me…

Oct 20, 2021 | 23:37
SHPËRNDAJE

Djali i Victoria dhe David Beckham, Brooklyn, publikon shpesh në rrjete sociale imazhe dhe video me të fejuarën e tij, Nicola Peltz. Së fundmi, dyshja vendosi të realizojë disa “selfie” para pasyrës së tualetit.

nicola peltz brooklyn beckham (12)

26-vjeçarja u shfaq totalisht e zhveshur, ndërkohë që 22-vjeçari mbante vetëm një peshqir në pjesën e poshtme. Modelja fshihet pas partnerit të saj për të mbuluar pjesët intime. Në një tjetër fotografi, Nicola shihet me një peshqir në kokë, ndërkohë që gjoksin e mbulon me duar.

Gruaja e jetës sime”, shkroi Brooklyn krahas fotove, ndërsa Nicole ia ktheu “Të dua me të vërtet!”.

brooklyn beckham (3)

Para pak muajsh, Nicola krijoi dy varëse me dhëmbët e tyre të pjekurisë, të cilat ishin të bëra prej ari.

I bëra dhëmbët e pjekurisë varëse. Brooklyn Beckham, ti je shoku im më i mirë”, shkroi Nicola krahas fotos.

brooklyn beckham (2)

Brooklyn publikoi vetë një Instastory, pasi mori varësen, duke e cilësuar atë si “dhuratën më të mirë”.

Dhurata më e mirë nga shoqja ime më e mirë dhe nga e fejuara ime më e mirë, Të dua si i çmendur. Je gjëja më e mirë që më ka ndodhur ndonjëherë. Të dua!”, vazhdoi më tej djali i Victoria dhe David Beckham.

Dyshja e famshme kanë pothuajse një vit që janë fejuar dhe kanë planifikuar të zhvillojnë dy ceremoni martesore.

nicola peltz brooklyn beckham (8) nicola peltz brooklyn beckham (4) nicola peltz brooklyn beckham (2) nicola peltz brooklyn beckham (1) brooklyn beckham (3) brooklyn beckham (3) brooklyn beckham (2) brooklyn beckham (8) brooklyn beckham (6)

© Panorama.al

Te lidhura