“Britania e parë nga ajri”, fotografi unike të peizazheve më të bukura të vendit

SHPËRNDAJE

Nga fabrikat e mëdha në fshatrat e çuditshëm dhe kodrat e gjelbëruara, fotografitë mahnitëse ajrore kapin perspektiva unike të peizazheve më të bukura të vendit.

4FD2114800000578-6154439-Industrial_Britain_Smoke_billows_out_of_the_large_chimney_at_Cot-a-97_1536655815093

E nuk ka rëndësi nëse keni qenë apo jo në Britani të Madhe, këto pamje ka shumë pak gjasa që mund të jenë parë edhe nga vetë britanikët.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/britania-e-pare-nga-ajri-fotografi-unike-te-peizazheve-me-te-bukura-te-vendit/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.