Brenda festës në anije, “Kiki Challege” vjen në versionin e Armina Mevlanit (VIDEO)

SHPËRNDAJE

Blogerja e njohur shqiptare Armina Mevlani ndodhet në Mykonos të Greqisë duket shijuar ditët e nxehta të shtatorit.

armina

Armina ishte e ftuar në një nga festat e organizuar nga “Moet”, ku e premtja e saj ka qenë siç do ta donte secili prej nesh. Deti, ushqimi dhe muzika janë të pranishme në videot që Mevlani ka postuar në “Instastory”.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/brenda-festes-ne-anije-kiki-challege-vjen-ne-versionin-e-armina-mevlanit-video/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.