Breanne Benson, shqiptarja në kinemanë porno: Seksi që bëj unë, praktikohet nga fansat e mi

Aug 16, 2014 | 16:05
SHPËRNDAJE

Herë bionde e herë zeshkane, është kjo shqiptarja e parë në industrinë e nxehtë amerikane, që ka bërë emër këto vitet e fundit. Fshihet pas pseudonimit Breanne Benson dhe është shumë e nxehtë në aksionet hardscore. Ka xhiruar shumë filma dhe është e gatshme të vazhdojë karrierën, nga ku tregon se është mjaft e kënaqur nga bashkëpunimi me produksionet e industrisë së seksit. Në një intervistë të fundit dhënë për mediat erotike amerikane, Breanne zbulon disa gjëra mbi veten, madje tregon se ka lindur në Shqipëri.

Na thuaj diçka mbi veten tënde, ku ke lindur e ku jeton?
Unë kam lindur në Shqipëri, ndërsa në moshën 7-vjeçare kam ardhur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, kam jetuar një kohë në Kaliforninë e Jugut.

Si arrite të bëhesh pjesë e botës së modelingut?
E arrita këtë gjë përmes disa miqve të mi.

Për ju, kjo punë është më shumë për modeling apo e bëni për hobi? Që të dyja nga pak, unë jam akoma e re dhe e lirë, kështu që jam e gatshme për të gjithë ata që duan seks.

Cili është mendimi juaj për gjithë ata miliona njerëz që kanë parë trupin tënd të zhveshur dhe skenat e nxehta nëpër filma?
Është diçka që nuk përshkruhet me fjalë, kam fansa nga mbarë bota dhe mendoj se është shumë kënaqësi kur sheh dikë në televizion se si bën seks e më pas e praktikon në përditshmëri.

Keni punuar me kompani shumë të mëdha të xhirimeve porno?
Po, është një kënaqësi dhe privilegj i madh për mua që të punoj me këto kompani të mëdha, siç është p.sh. edhe Penthouse, një nga të preferuarat e mia, sepse ndihem vërtet me fat dhe e sigurt. Aty të gjitha bëhen me plan, madje edhe seksi.

Si fillove xhirimet e filmave hardscore, preferoje më shumë modelingun nudo apo xhirimet me kamera?
Ka qenë e ngjashme, unë tashmë kam një karrierë të bujshme dhe jam e lumtur me vendimin që kam marrë, të jem pjesë e xhirimeve hardscore, i bëj të gjitha, si modelingun, seksin dhe plotësoj fantazitë seksuale të të gjithë meshkujve që i kërkojnë.

Çfarë do dëshiroje nga e ardhmja?
Do dëshiroja të vazhdoj me këtë ritëm që kam tani, është punë e imja dhe nuk e ndryshoj dot, e kam marrë seriozisht karrierën në pornografi.
[portfolio_slideshow]

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura