Bora Zemani dhe Donald Veshaj i japin fund lidhjes? Detajet që na shtojnë dyshimet

| 20:00
SHPËRNDAJE
 

Vetëm pak kohë më parë, moderatorja Bora Zemani dhe aktori i humorit, Donald Veshaj vendosën të bënin publike lidhjen e tyre të dashurisë, vendim i cili u mor pas karantinës dhe testit që çifti kaloi në atë periudhë.

bora zemani

Duhet thënë se karantina ishte një testim për çdo marrëdhënie të re.

Si dy zogj të dashuruar, ata nuk na i kursyen në rrjete sociale momentet e ëmbla me njëri-tjetrin, duke ndarë vazhdimisht foto e video nga pushimet së bashku dhe jo vetëm.

Por së fundmi një gjë e çuditshme është duke ndodhur, pasi si Bora dhe Donaldi, nuk e ndjekin më njeri-tjetrin në Instagram. Dhe jo vbetëm kaq, por ata kanë fshirë edhe fotot.

Nuk e dimë nëse kjo është një zënkë e momentit e çiftit, apo janë ndarë përfundimisht, por le të presim prononcimin e palëve.

bora donald

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.