Bora Zemani bën ndryshimin e papritur: Dy flokë bore për Borën dhe Borin

SHPËRNDAJE

Dje, djali i moderatores sportive Bora Zemani festoi tre vjetorin e lindjes. Ndërsa nuk mungoi urimi tanimë traditë i prindërve VIP në rrjetet sociale, fotot dhe videot nga festa, sot ajo na tregoi edhe dhuratën e veçantë që ka zgjedhur të bëjë për të birin. Është pikërisht një tatuazh sinjifikativ që ajo ka gdhendur në dorën e saj, dy flokë bore që i dedikohen emrit të saj dhe të të birit.

“Kur ben tatto dedikuar Arborit dhe ai e kupton pa ja shpjeguar fare. Dy floke bore per Boren dhe Borin. Ps:Kuptimi i emrit Arbor eshte- bore e arte. 12/12/2014” ka shkruar Bora krah postimit.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakU tha se ishin ndarë, Eni Koçi dhe Genc Prevlukaj në krahë të njëri-tjetrit
Artikulli tjetërKonferenca e Konservatorëve/ Basha në Londër, takime me drejtues të lartë të Britanisë

S'KA KOMENTE

Comments are closed.