“Bomba” nga Italia, sulmuesi largohet nga Barcelona për të kaluar te skuadra e…

| 23:19
SHPËRNDAJE
 

“Unë kam besim tek Dembele.” Kështu u shpreh Koman kur u pyet për të ardhmen e talentit francez.

dembele

Tifozët katalanas u qetësuan pasi menduan se francezi ka të ardhmen në “Kamp Nou”, por është gazetari italian Fabrisio Romano që ngre sërish tensionet te katalanasit.

Sipas italianit Barcelona dhe Junajtid janë në fund të negociatave për kalimin e francezit në Mançester. Duke parë se merkatoja ka dhe 5 ditë deri në mbylljen e saj, si zgjidhje e shpejtë mund të shikohet dhe huazim me të drejtë blerje. Ekipet janë optimistë se marrëveshja do të mbyllet me sukses.

120454509_766759854056932_2440618435424930893_n 120452661_3201017806673866_5975824048354315650_n

PANORAMASPORT.AL

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.