Blero sërish baba? Ky detaj i futi të gjithë në dyshime

| 14:31
SHPËRNDAJE

Pas dasmës, çifti i njohur Blero dhe Afron po kalojnë muajin e mjaltit në Ishujt Hawaii. Ata kanë ndarë shpesh herë në rrjetet sociale, foto nga pushimet e tyre luksoze.

Po qarkullojnë fjalë se Afrona mund të jetë në një pritje të ëmbël.

Shkak është bërë një foto tek e cila ajo shprehet se ndjehet e uritur. Gjithashtu një tjetër detaj është fakti se ajo po vishet kohët e fundit me rroba të gjera, ndoshta kjo për të mos ju dukur barku.

Asgjë nuk thuhet tani dhe nuk ka asnjë deklaratë konkrete nga çifti për këto fjalë të përhapura. Kështu do të na duhet thjesht të presim për të dëgjuar zyrtarisht lajmin e bukur!


Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.