Bleona Qereti provokon sërish, shfaqet e veshur me një këmishë transparente

| 10:14
SHPËRNDAJE

Pasi bëri vaksinën e Covid-19, duket se Bleona Qereti ka vendosur të mahnisë fansat me fizikun e saj seksi.

bleobna qereti (8)

Këngëtarja publikoi mbrëmjen e djeshme në llogarinë e saj në Instagram disa foto ku dukej mjaft tërheqëse.

bleobna qereti (9)

41-vjeçarja ishte veshur e gjitha me të zeza, por vëmendjen e mori këmisha e saj transparente, që zbulonte gjoksin e saj.

bleobna qereti (1)

Aktorja kishte zgjedhur një rrip të madh, në mënyrë që të theksonte edhe më shumë belin e hollë.

bleobna qereti (6)

Flokët i kishte lënë lëshuar, ndërsa make up-i që kishte bërë ishte i lehtë dhe i theksonte tiparet.

bleobna qereti (7)

Aktualisht, Bleona është përqendruar më shumë në kinematografi, teksa vazhdon të qëndrojë në Los Anxhelos.

bleobna qereti (4) bleobna qereti (11) bleobna qereti (5) bleobna qereti (3)

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.