Bisedat në orët e vona të natës/ “Do vish dhe ti tani të bësh…”-Olta bezdiset nga biseda e Kiarës dhe Luizit

Jan 17, 2023 | 13:54
SHPËRNDAJE

Banorët e Big Brother VIP qëndrojnë zgjuar deri në orët e para të mëngjesit, ku mes tyre nuk mungojnë bisedat dhe thashethemet për njëri tjetrin.

olta-ok

Mbrëmjen e kaluar biseda deri vonë e Luizit dhe Kiarës të cilëve më pas iu bashkua edhe Ronaldo, duket se ka bezdisur Oltën.

Kur sheh Ronaldon që i afrohet Kiarës dhe Luizit, Olta çohet dhe thotë: Hë do vish dhe ti tani të bësh muhabet?

Pas kësaj bisede te shkurter, Ronaldo eshte larguar.

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura