Bisedat ‘e nxehta’/ Pas disa muajsh në qeli, ja vendimi që dha Gjykata për Zogun e Tiranës

| 21:26
SHPËRNDAJE

Gjykata e Tiranës ka lënë në masën e sigurisë “Arrest shtëpie”, Hermes Nikajn, i njohur si “Zogu i Tiranës”.

Ky i fundit u lirua gjatë ditës së djeshme nga qelia, ndërsa akuzohet nga Prokuroria për “Shfrytëzim prostitucioni” dhe “Prostitucion”.

1574603564_zogu-696x393

Nikaj u vu në pranga disa muaj më parë, pas një hetimi disamujor ku u vunë në përgjim dhjetra persona dhe u zbardhën biseda ku duket se bëheshin marrëveshje për marrëdhënie seksuale.

“Zogu i Tiranes” u akuzua se ishte i përfshirë në një rrjet të gjerë prostitucioni, duke vënë në shfrytëzim vajza të reja dhe meshkuj, nga të cilët ai merrte përqindjen e tij për çdo marrëdhënie seksuale që ata kryenin.

Nga përgjimet dolën dhe emra të personazheve të njohur publik, ndërsa Nikaj ka mohuar akuzat e ngritura nga prokuroria.

Lexoni një ndër bisedat më të “nxehta”, që “Zogu” bën me një nga vajzat që shfrytëzonte për prostitucion.

BISEDA +18:

B-Po mire i the Mondës, ça tha
Zogu-Po i thashë, do ta japi Shpresa një kafe 20 mijë lek
B-Ca tha, do t’ja jap me gjith men, se bëj veten për 20 mije leke apo 30 mije lek
Zogu-I thashë
B-I the, ku ishte tani ajo
Zogu-Tashti ishte te çuni vet
B-Në Uzinë traktori
Zogu-Nuk e di, do të takoj Frajberin djalin e vet, una sa mbarova emisionin
B-Mirë ma çon dot numrin e Mondës me mesazh
Zogu-Ta çoj me numrin e Mondës tashi.

*Në orën 10:36 numri 895 (Hermesi) dërgon mesazh me tekst në numrin 115, me tekst
895: 031 Monda
*Në orën 18:19 numri 895 (Hermesi) ka telefonuar numrin 135, ku një pjesë e bisedës zhvillohet më poshtë
A-895
B-135

B-Aloo
A-Ca bëre… deshe tma futshe k**in te b**ha ti
B-Po ti se mban llafin fare… do ta heq do ta heq bllokum
A-Do tma fërkoje k**in te b**ha… mbaje mend po s’të ndava nga gruaja une ty
B-Eeee
A-Ti do rrish me mua
B-Mirë o mirë po pse se hoqe…
A-Po lekët… unë du lekë të gjithë po më q**ë pa lekë… ca të bëj un
B-Ja isha dje e nuk të kapa dot
A-Ca thua
B-Po pz po
A-Prandaj i kishe rënë aq shumë ti… aaa paska humb njerëz eurshi mor ja q**sha robt
B-Pz po

A-Po patjetër
B-Po Arbën, ku e kemi Arbën
A-Ku kapen këto, aman të keqen
B-Ma nis numrin e Arbës, se nuk e kam se më janë fshirë shumë numra
A-Se mos kemi ndonjë leverdi, noj fitim prej tyre
B-Qyqja fitime, këto tu… tu ba qef, neve tu iu ba ndere këtyreve, fitimi i këtyreve, po për shoqëri e per gallata
A-Tamam për muhabete, je shume ku***cë.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.