Biseda me dyer të mbyllura, Paloka i “hakërrehet” Ruçit: Kërkoji falje Flamur Nokës

SHPËRNDAJE

Zbardhen bisedat e para të mbledhjes me dyer të mbyllura të Byrosë së Kuvendit, aty ku po diskutohet për përjashtimin me 10 ditë nga jeta parlamentare të deputetit Flamur Noka, i cili krijoi rrëmujë sot në sallën e Parlamentit.

Edi-Paloka-1024x576-1024x436

Gazetarja Marsela Karapanço konfirmon se kreu i grupit Palamentar të PD-së, Edi Paloka jo vetëm ka kërkuar të mos dënohet Flamur Noka, por i është drejtuar kryetarit Gramoz Ruçi me tonte të ashpra, duke i kërkuar t’i kërkojë falje deputetit demokrat.BW

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakNdocaj sulmon Ndokën: Parazit i shoqërisë, bën pjesë tek ata që zbulojnë bllokun me luksin e “ku**ave”, alkoolit dhe ...
Artikulli tjetërRuçi i merr Xhafës zyrtarin e lartë, pozicioni i rëndësishëm që merr

S'KA KOMENTE

Comments are closed.