Binjaket identike që po çudisin me mënyrën se si flasin (Video)

| 14:54
SHPËRNDAJE
 

Këto vajza janë binjake identike dhe në këtë video shihet se si ato arrijnë të flasin të dyja njëkohësisht, të njëjtën gjë.

Të pyetura nga prezantuesja televizive e “Mirmëngjes Britani”, e habitur nga mënyra se si ato flasin, si arrijnë të mendojnë të njëjtën gjë në të njëjtën kohë, ato thanë se është një gjë e natyrshme për to.

Bridgette dhe Paula Powers janë nga Queensland, Australi. Ja kjo video e mahnitshme:

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.